Listopad 2012

Justin Drew Bieber

29. listopadu 2012 v 21:05 | Rony |  of my life
Ahoj všem, myslíte že bych byla moc troufalá požádat vás o like na stránku ,,Justin Drew Bieber'' ? Udělali by jste radost nejen mě, ale i dalším adminkám na té stránce, stránka nefunguje dlouho a proto se jí snažíme trošku rozproudit, najdete tam novinky, různé kecy adminek :D mojí story která je zde i na blogu --> tam bych byla ráda lajků a komentů, budu tma dělat ale i jinou a tudle možná smažu a bude pokračovat jen tady na blogu :) a pokud máte nějaké kamarády kteří mají rádi Justina Biebra, doporučte jim tu stránku prosím, a ty ať jí doporučí dál. Nebuťte líní a neochotní, děláte to pro nás a pro sebe, vy se dozvíte info. Stojí to za to, ale to pochopí jedině Belieber'S ♥ (Kliknutím na obrázek se dostanete na stránku --> je to naše reklama) Díkec moc. ♥'Část 5 -NPvNY

24. listopadu 2012 v 23:36 | Rony
Pak bral další nůž, tím mi začal dělat jizvy na obličeji. ,,Alexi, prosím, ty nejsi zlý člověk, Alexi bolí to, moje břicho, prosím." ,,Drž hubu ty děvko!"rozbrečela jsem se, a najednou jsem slyšela dupaní nad sebou a jemné hlasy které říkali ,,Ash, zlato kde jsi?" ,,Ash??" panebože jsem ve sklepení s Alexem pod Justinovým barákem. ,,To aby ten tvůj miláček viděl jak přichází o to nejcenější co potkal, a pak jde na řadu on, o to se postarám neboj se lásko." a vlepil mi francouzaka kterej byl šíleně nechutný, mokrý a oslintaný.,,Panebože pomoz mi prosím." ...


Část 4 -NPvNY

18. listopadu 2012 v 20:22 | Rony

,,Ashley, tady Justin, nemůžu to nechat jen tak, potřebuju stebou mluvit, prosím, nech mě ať si stebou promluvím, je to důležité, buť v 6:00 h U Bílého jestřába, je to restaurace, obleč se společensky, a nenech mě čekat, prosím doraž."
a konečně jsem mohla vyjít, nasedla jsem do auta a dojela jsem na místo kam mě pozval Justin, když jse vystoupila, zastavil se mi dech a koukala jsem jak vyvoraná myš. ,,Justine!" a rozběhla jsem se k němu a objala ho a dala mu pusu.
,,Ahoj Ashley, musíme si promluvit," ...Část 3 -NPvNY

14. listopadu 2012 v 23:34 | Rony
Z pohledu Justina:
Bylo ráno, mám dojem že jsem furt jěště spal, možná pospával, když v tom najednou jsem slyšel strašnej křik, co mě donutilo vztát, okamžitě jsem vyskočil z postele ,,Co se děje ? Co se stalo ?", a znovu ten křik, a znovu, šel ze zdola, rychle jsem se tam šel podívat. Uviděl jsem tam.....

Část 2 -NPvNY

13. listopadu 2012 v 19:14 | Rony


Když jsem došli ke dveřím kde bodyguardi kontrolovali lístky tak jsem si vzpomněla že jsem ho nechala doma rychle jsem to řekla Nele a vracela jsem se k autu abych pro něj rychle dojela když v tom někdo stál u auta a prohlížel si ho, zaklepala jsem mu na rameno a když se otočil byl/byla to.......

Část 1 -NPvNY

12. listopadu 2012 v 14:11 | Rony

Jelikož jsem doma dnes protože mi není dobře, rozhodla jsem se že vám na blog hodím příběh kterej píšu když se nudím, a abych byla upřímná tak mě to dost baví a chtěla bych se o to s vámi podělit, prosím je tam i Justin ale kdo by neměl rád Justina, prosím přečtěte si to stejně a čtěte to dál, místo Justina si představujte třeba sebe nebo někoho jiného. Děkuji za pochopení.


Nešťastný příběh v NY

12. listopadu 2012 v 12:51 | Rony


Název:
Nešťastný příběh v NY
Dílů: /
Postavy: Justin Bieber, Ashley Loui, Nela Sfue, Stephanie Sziu, Alexandr Jepp a další.
Děj: Ashley, bývalá outsiderka se změní na slečnu MISS díky Nele. Spolu s Ashleniym pritelem se prestehuji do NY a tam to všechno začne. Začne to tak když Nela přijede do NY na koncert Justina Biebra ale to se Ashley moc nezamlouvá.
Kliknutím na obrázek se dostanete na stránku čtení.

Update#3

11. listopadu 2012 v 23:16 | Rony |  of my lifeDobrý večer! :D Tak jsem koukala na MTV kvůli Justinovi a vyhrál 3.ceny.. ''Best pop, Best male a myslím že World stage nebo neco takoveho.. :) Akorát mě zklamal že nepřišel ale to pro to že má zítra koncert který je daleko od Frankfurtu ! :) Ale i tak jsem na něj pyšná. Tak a teď jdu spát a zítra čekejte příběh.. :) Tak dobrou..

Update#2

6. listopadu 2012 v 21:26 | Rony |  of my life
Ahóoj, no jak se máte? Omlouvám se že jsem tu teď docela ''dlouho'' nic nepřidala,ale škola mě uhání zlepšovat si známky! Dopadá to fakt blbě, propadám ze tří předmětů !! -_- bože za co! No, a napadlo mě že jelikož mám ráda Justina Biebra tak že vám přidám o něm nějaké info :) A jestli ho nemáte rádi tak se negativních komentářů zdržujte, děkuji za pochopení:)