Část 3 -NPvNY

14. listopadu 2012 v 23:34 | Rony
Z pohledu Justina:
Bylo ráno, mám dojem že jsem furt jěště spal, možná pospával, když v tom najednou jsem slyšel strašnej křik, co mě donutilo vztát, okamžitě jsem vyskočil z postele ,,Co se děje ? Co se stalo ?", a znovu ten křik, a znovu, šel ze zdola, rychle jsem se tam šel podívat. Uviděl jsem tam.....Uviděl jsem tam Ashley jak má okolo sebe župan, chodila pořád dokola a brečela, né nebrečela ona řvala. Na sobě jsem měl jen boxerky, sešel jsem ze schodu chytnul ji okolo pasu.
,,Co se stalo?" podíval jsem se na ní a utřel jí slzy co jí tekly proudem a nešli zastavit. ,,Povíš mi to? Nerad tě vidím v tomdle stavu" nic neřikala, jen na mě koukala a tekly jí slzy. Pak konečně promluvila ,,Justine,"a podívala se do země, ,,Volali mi z nemocnice," pak se zase rozbrečela víc. ,,Ashley, řekni mi konečně co se stalo?" vytřeštil jsem oči, protože jestli jí volali z nemocnice, muselo se stát něco hroznýho. ,,Máma s tátou jsou v nemocnici. Justine ikdyž jsem se od nich odstěhovala, pořád je miluju, musím jet za nima." po tom co řekla jsem tam stál s otevřenou pusou a koukal na ní, ,,Moc, moc mě to mrzí Ashley, já promiň nečekal jsem tak špatnou zprávu," obejmul jsem jí a pevně jsem jí sevřel ve svém náručí a už jí nikdy nechtěl pustit, pak mě něco napadlo ,,Víš, poletím stebou, hned teď zavolám a objednám nám soukromý letadlo, auto všechno co si budeš přát." když to slyšela usmála se a viděl jsem že je ráda ale zarazilo mě to co mi na to odpověděla, ,,Justine, mrzí mě to ale mi už se vidět nemůžeme, včera, včera to byl jen úlet, promiň." a vytrhla se z mého objetí a utíkala po schodem nahoru se převléknout (našel jsem pár věci po Seleně takže jsem jí to připravil na stoleček u postele aby se mohla do čeho obléknout). Běžel jsem za ní, když jsem jí doběhnul, chytil jsem jí za ruku, vytrhla jí. ,,Justine, nech mě na pokoji!" pohrozila mi, ,,Chceš mi říct, že to včera nic neznamenalo?" .

Z pohledu Ashley:
,,Justine, nech mě na pokoji!" pohrozila jsem mu, ,,Chceš mi říct, že to včera nic neznamenalo?" . Jeho slova mě zarazily. ,,Jasně že znamenalo, ani nevíš jak jsem si tě oblíbila, mám tě ráda, milu-" todle jsem mu tak moc chtěla říct, běhalo mi to v mozku a vím že kdybych mu to řekla, byla bych nejšťastnější pod sluncem, ale musím mu ublížit, jinak nás Alex zabije oba. Bylo mi do breku, ale když jsem se na něj otočila podívala jsem se mu do oči s nechutným pohledem, ,,A co sis myslel? Že to něco znamenalo? Tak ty seš hodně naivní." vysmála jsem se mu do obličeje, ale uvnitř mě to bodalo do srdce a byla jsem zničená. ,,Nehledej mě, nech mě na pokoji, jak kdybychom se neznali!" naposled jsem se na něj podívala a opouštěla jeho barák, ,,Ashley, nedělej mi to!" bylo poslední co jsem slyšela než jsem zabouchla za sebou dveře, v tu chvíli jsem se rozbrečela, nechtěla jsem to místo opustit, chtěla jsem zůstat s Justinem, bejt vedle něho, strávit s nim celý den a nejen v posteli. Pak jsem se rozutekla směrem do centra abych se dostala domů. Když jsem přišla domů, první co bylo že jsem se šla umýt. Když jsem se umyla vzala jsem si na sebe šedivé adidas tepláky,bílé tílko,šedou adidas mikinu, a bíle látkové nike boty s šedou fajfkou, vlasy jsem si stáhla do culíku a decentě jsem se namalovala. Sešla jsem dolů do obýváku a tam už na mě čekala rozčílená Nela, ruce měla překřížené do Xka a podupávala si pravou nohou. ,,To nebude nic příjemného!" povzdychla jsem.

Celkově:
,,Ashley, vysvětli mi kde jsi celou noc byla, a jaktože si pro mě přišel bodyguard Justina Biebra?"
začla Nela a bylo vidět že je hodně naštvaná ,
,Vysvětlím ti to, posaď se" byla jsem nervózní, a je jasný, že celou pravdu jí říct nemůžu, trošku zalžu, trocha lži nikomu neublíží. ,,No a tak jsem tady, živá a zdravá." a usmála jsem se na ní. ,,Páni, Ashley, tebe zachránil Justin Bieber? Děláš si legraci? Ty jsi měla takové štěstí." a začala skákat radostí, ,,Vidíš to ty trubko? Kdyby jsi byla Belieberka aspoň trochu by jsi to ocenila, ja bych se tam asi roztekla." začala se usmívat, a začala mi vyprávět jak se na koncertu seznámila s BoyBelieberem a že má na něj číslo a že k němu dnes jde do hotelu. ,,To mě tu necháš samotnou jo?" a usmála jsem se na ní, jelikož jsem jí záviděla že může být s osobou kterou má ráda a cení si ji, já takové štěstí nemám, Justina jsem nechala zklamaného u něj v baráku, ten jestli mě jěště někde uvidí nechá mě Kennym roztrhat na kousky. ,,Promiň Ashley, doufám že mě podpoříš." a usmála se na mě a už chtěla vycházet ze dveří , s tím že půjde za ním, ,,Jasně že podpořím, jen běž ať princ nečeká." obejmula jsem jí a dala jí pusu na tvář, pak jsem jen viděla jak se za ní zabouchli dveře a já byla zase sama. Když jsem šla do obýváku, pustila jsem si televizi, zrovna hráli písničku Justina Biebra, když jsem jí tak poslouchala chtělo se mi brečet, pak jsem se zvedla a šla jsem do kuchyně že něco uvařím, cestou do kuchyně jsem šla k telefonu a zmáčkla záznamník, měla jsem dva nové vzkazy. ,,Ashley, miláčku, to jsem já Alex, jen ti volám že jsem v pořádku a že se vratím dřív, vracím se zítra večer, tak doufám že se těšíš, bude to noc plná vášně, moc se na tebe těším, zavolej až budeš moct, papa Miluju tě tvůj Alex" při tom jsem si vzpomněla na noc s Justinem, druhý vzkaz ,,Ashley, tady Justin, nemůžu to nechat jen tak, potřebuju stebou mluvit, prosím, nech mě ať si stebou promluvím, je to důležité, buť v 6:00 h U Bílého jestřába, je to restaurace, obleč se společensky, a nenech mě čekat, prosím doraž."
a konečně jsem mohla vyjít, nasedla jsem do auta a dojela jsem na místo kam mě pozval Justin, když jse vystoupila, zastavil se mi dech a koukala jsem jak vyvoraná myš. ,,Justine!" a rozběhla jsem se k němu a objala ho a dala mu pusu.
,,Ahoj Ashley, musíme si promluvit,"


Pokračování příště...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti příběh Nešťastný život v NY ?

Ano
Trochu
Ne

Komentáře

1 Carlos Carlos | Web | 15. listopadu 2012 v 23:05 | Reagovat

jů.. třetí díl. :D je to super.. a grr vždycky to utneš v tom nejlepším.! ;)) ale tak.. aspoň mě donutíš přečíst si další díl.. ale vážně - doufám, že brzo bude další díl. :3

2 Carlos Carlos | Web | 15. listopadu 2012 v 23:08 | Reagovat

Jo a ještě mám otázku: Kdo ti dělal design.? páč je suprovej, takovej jednoduchej, ale ten, kdo ho dělal si s ním dal určitě hodně práce. :D

3 Rony Rony | Web | 17. listopadu 2012 v 18:57 | Reagovat

[1]: Děkuju moc, zítra by měla být další :-) ;-)

[2]: Gormal, byl volně ke stažení, mám mezi oblíbenýma ;-)

4 miss VeЯůů~ miss VeЯůů~ | Web | 18. listopadu 2012 v 16:02 | Reagovat

Děkuju :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama