Část 5 -NPvNY

24. listopadu 2012 v 23:36 | Rony
Pak bral další nůž, tím mi začal dělat jizvy na obličeji. ,,Alexi, prosím, ty nejsi zlý člověk, Alexi bolí to, moje břicho, prosím." ,,Drž hubu ty děvko!"rozbrečela jsem se, a najednou jsem slyšela dupaní nad sebou a jemné hlasy které říkali ,,Ash, zlato kde jsi?" ,,Ash??" panebože jsem ve sklepení s Alexem pod Justinovým barákem. ,,To aby ten tvůj miláček viděl jak přichází o to nejcenější co potkal, a pak jde na řadu on, o to se postarám neboj se lásko." a vlepil mi francouzaka kterej byl šíleně nechutný, mokrý a oslintaný.,,Panebože pomoz mi prosím." ...


,,Alexi, prosím tě nech mě jít." škemrala jsem ho, ale marně. Ani nebyl schopnej mi odpovědět, pak mi dal ránu do obličeje a já jsem omdlela. ,,Abys věděl ona byla moje než jsi se tady objevil ty, parchante!" slyšela jsem když jsem se probírala, ten druhej člověk kterému nadával se ani nesnažil bránit se, protože byl přívázaný k židli stejně jako já až na to že on nemohl mluvit, protože mu Alex dal do pusy roubík. Letmo jsem otevírala oči, měla jsem pohmožděnou tvář a hlubokou ránu v břichu na které jsem stratila už hodně krve. ,,Parchante," když jsem konečně nějak otevřela oči tak jsem se zděsila když jsem viděla kdo to je. ,,Justine?!" podíval se na mě a bylo vidět že má slzy na krajíčku, ,,Alexi prestaň, on s tím nemá nic společnýho, nech ho bejt!" prosila jsem ho, ale jako vždycky marně. Podíval se na mě a přišel ke mě, rukou mi zvedl obličej abych se mu koukala do očí, ,,Tys byla vždycky jenom moje, to si uvědom, nedovolil jsem ti tahat se s jinejma." podíval se na mě a dal mi pusu ve snaze že se vzdám a půjdu s ním, ,,Alexi prosím," po tédle jednoduché větě mi vrazil facku, šel k Justinovi a sundal mi roubík, chytil ho za pusu čímž ho donutil mluvit. ,,Alex, moc mě to mrzí, zase je to jen moje chyba." ,,Néé, nic není tvoje chyba, nevyčítej si to." pak se Alex otočil a šel ke mě, vzal nůž, přiložil mi ho znovu na druhou tvář která byla jěště nepoškozena a otočil se k Justinovy, ,,No Justine, pověz co k ní cítíš?" a přitlačil mi nůž víc na tvář. Justin se na mě jen podíval, pak se podíval na Alexe, skoro brečel, ,,Necítím k ní nic!" a podíval se do země, v tu chvíli mi udělal Alex řeznou ránu na tváři.
Z pohledu Justina:
,,Alex, moc mě to mrzí, zase je to jen moje chyba." ,,Néé, nic není tvoje chyba, nevyčítej si to." pak se Alex otočil a šel k Ashley, vzal nůž, přiložil jí ho na druhou tvář která byla jěště nepoškozena a otočil se ke mě, ,,No Justine, pověz co k ní cítíš?" a přitlačil jí nůž víc na tvář. pak jsem se na Ash jen podíval, pak jsem se podíval na Alexe, skoro jsem brečel, ,,Necítím k ní nic!" a podíval jsem se do země, v tu chvíli jí udělal Alex řeznou ránu na tváři. Vevnitř me to žralo, jasně že jsem k ní něco cítil, ale myslel jsem že když budu zapírat, pomůže jí to a pustí ji pryč. Myslel jsem že je to nejlepší řešení. ,,Opravdu nic? To se mi nějak nezdá." a zase přiložil nůž na její tvář, níž pod čáru co jí udělal. Rozmýšel jsem dlouho, nevěděl jsem co je nejlepší udělat natož říct, tak jsem dále lhal. ,,Opravdu nic, nemiluju jí, je to pro mě pouze uječená Belieberka, vlastně ani to, neznamená pro mě nic, chtěl jsem ji jen využít." po tédle větě jsem těžce vydechnul a podíval jsem se Ash do očí, její oči se zaplnily slzami a začala brečet. ,,Myslel jsem že ke mě nic necítí." ,,Justine? To je ta pravda? Myslela jsem že si jiný." a podívala se na Alexe, když se na něj podívala dal jí pěstí až stratila vědomí a odešel nahoru, nechal nás tam. Když odešel byla to naše šance utéct, jenže Alex se do tří minut vrátil, přistoupil ke mě a začal mě bít hlava nehlava až jsem omdlel s Ash taky.
Celkově:
Snažila jsem se otevřít oči, ale moc to nešlo, všude bylo moc světla, ale povedlo se. Všude bylo bílo, všichni v bílým, já byla na nějakým pokoji a na něčem připojená. Jsem v nemocnici. Co tady ale dělám ? A co se vlastně stalo ? Naposled jsem byla vlastně s Alexem, kterej mě bil. Kde je Justin? Chtěla jsem se zvedat, ale bolelo mě břicho a z gauče na pokoji se ozvalo, ,,Být tebou bych to nedělal, jsi po operaci, jinak přeji dobré odpoledne" a krásně se usmál. Když v tom do pokoje vešla sestřička. ,,Slečno Loui, máme pro vás špatnou zprávu...."

Pokračování příště...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti příběh Nešťastný život v NY ?

Ano
Trochu
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama