Červen 2013

SUMMER

3. června 2013 v 0:53 | Ronnie |  of my life

Přeju pěkný večer sovičkám^^ Určitě vás láka představa že bychom dělali to co vidíte na obrázku že?! Ano, určitě tuším správně. Co bychom za to dali. Problém je, že nám to příroda nedovolí. Buďto půl roku sněží, nebo pro změnu prší. Toto je počasí podzimní, a nikdo neví, jak to bude dál. Polovina Prahy je pod vodou, vytopená. Spousty rodin přišli o domov, o své blízké. Všichni se obáváme toho, že to bude jako v r. 2002. Ale naštěstí Pražskou ZOO už evakuovali se zvířaty, aby zase nemuseli utratit nějaké zvířata, jako v r.2002, poučili se!


Update#4

1. června 2013 v 16:12 | Ronnie |  of my life


Zdravím vás :) Jak se máte, prdelky. Já mám teď delší dobu strašnej strach ze školy, protože propadám asi z pěti předmětů. To by nebylo tak strašný, protože matematiku, fyziku a dějepis zvládnu, ale německý jazyk a anglický jazyk fakt ne. Takže to vypadá že budu muset změnit školu. Momentálně chodit na Kavčí hory, na sociální činnost, ale taky by mě bavilo kadeřnictví, takže možná půjdu na kadeřnici a pak bych si udělala nástavbu. Ale zase tenhle obor mě fakt baví, ale je to strašně těžká škola, nejtěžší z tohodle oboru.

Aby toho nebylo málo, tak jsem nemocná, ale i tak chodím do školy a snažím se s těma známkama něco dělat, momentálně právě v tuto chvíli dělám prezentaci na dějak. Vlastně teď přímo jí nedělám, protože píšu na blog :D Ale jdu jí dodělat, takže vy se mějte krásně a pod celým článkem máte nějaký písničky, jsou fakt super :)